Ergis

Media o nas

23.01.2017

 

  • Vidart „Ergis rozwija produkcję folii nanostretch” - materiał na temat wyników finansowych spółki Ergis w trzecim kwartale 2016 r. Prezes Tadeusz Nowicki poinformował, że spółka zamierza inwestować w trzecią linię nano stretch. - Nie wykluczamy akwizycji, ale oczywiście, gdyby były takie plany, wcześniej poinformowalibyśmy o tym rynek poprzez raport bieżący. Natomiast, jak wspominamy w naszych raportach okresowych, na stałe prowadzimy rozmowy z potencjalnymi firmami do zawarcia transakcji kapitałowych, natomiast na razie nie ma żadnych konkretów. – powiedział Tadeusz Nowicki. Dodał, że jest to innowacja, na którą pracowano z dostawcą surowców i z konstruktorem linii produkcyjnych spółki. - Pozwala nam powiedzieć, że robimy dzisiaj być może najlepszą folię stretch na świecie – podkreśla prezes spółki.
  • Puls Biznesu „20 spółek, które podbiją rynek” - W ubiegłym miesiącu portfel, rekomendowany przez DM BOŚ, przyniósł 7,3 proc. zysku, wobec 10,7-procentowego wzrostu WIG. Na liście spółek, preferowanych przez DM BOŚ w styczniu, znalazła się m.in. spółka Ergis.
  • pb.pl „20 spółek, które podbiją rynek” – informacja jw.
  • biznes.pap.pl „Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 2017-01-23” – zbiór najważniejszych wydarzeń. Publikacja zawiera informację na temat konferencji prasowej spółki Ergis.
.